(050) 50-50-665 office.rozumnyky@gmail.com
Київ, вул. Січових стрільців 52-д, офіс 408

«Вчительська» - простір розвитку освітян


Ми знаємо, яка величезна відповідальність лежить на кожному вчителі. Навчати дітей, водночас навчатись самому, підвищуючи рівень кваліфікації – для цього потрібні не аби які сили, витримка та воля. Але іноді так хочеться дізнатись щось нове, цікаве та корисне, що не має безпосереднього відношення до професії, але може стати в пригоді.

Тренінговий центр «Вчительська» - це простір розвитку освітян. Ми започаткували серію курсів та майстер-класів, до викладання на яких запросили відомих фахівців з психології, арттерапії, лялькарства, фінансової грамотності тощо. Перелік розвиваючих курсів буде доповнюватись та оновлюватись.

ТЦ «Вчительська» - це не навчання у звичайному сенсі слова. Скоріш, це простір для дружніх зустрічей, на яких ви можете розширити свій кругозір, отримати навички для індивідуального розвитку, поспілкуватись з однодумцями. Ну і звісно, поласувати смаколиками з чаєм або кавою.

ПЕРЕЛІК КУРСІВ:

· Пальчикові вправи на уроці (майстер-клас актора-лялькаря);

· Професійне вигорання вчителя;

· Фінансова грамотність;

· Арттерапія для освітян.

 

А як ви уявляєте простір для особистого розвитку? Які курси там мають бути? Пишіть нам, і ми обов’язково врахуємо ваші побажання!