(050) 50-50-665 office.rozumnyky@gmail.com
Київ, вул. Січових стрільців 52-д, офіс 408

Інтерактивні панелі, 3D-принтери та електронні підручники

Інтерактивні панелі, 3D-принтери та електронні підручники
17 вересня 2021 року тренінговий центр «Вчительська» приймав вчителів географії, біології та екології, інформатики, трудового навчання, а також початкових класів з різних районів Київщини.

Що ж об’єднало таких різних, на перший погляд, освітян? Те, що всі вони активно користуються інноваційними технологіями у навчальному процесі. А наші тренери-викладачі охоче допомагають їм у цьому.
Тренер-викладач «Вчительської» Денис Назім познайомив слухачів з електронними підручниками та педагогічним програмним забезпеченням для трудового навчання, а також основ дизайну. Зазвичай електронний підручник повністю відтворює верстку свого друкованого аналога, тільки він зручніший, бо може бути розміщений на будь-якому носії – комп’ютері, планшеті чи навіть телефоні.
Після завантаження на свій пристрій можна не лише читати текстовий зміст підручника, але також створювати нотатки, робити пошук по тексту за потрібним словом.
Тетяна Ананьєва розповіла освітянам про особливості використання 3D-принтера XYZprinting da Vinci Junior Pro X, а також про витратні матеріали до нього.
Ну і звісно, відвідувачі тренінгового центру «Вчительська» мали змогу поставити тренерам питання та поспілкуватись між собою під час кава-брейку.

Фотозвіт за посиланням

17.09.2021
Залишились питання?