(050) 50-50-665 office.rozumnyky@gmail.com
Київ, вул. Січових стрільців 52-д, офіс 408

Виступ кураторки ТЦ "Вчительська" Юлії Зими в Одесі-14.09.21


Юлія Зима, кураторка Тренінгового центру холдингу "Розумники"

"Навчальний проєкт «Вчительська» функціонує вже більше п’яти років. За цей період пройшли навчання понад 2000 вчителів з усіх регіонів України. Нещодавно, у червні, у нас були тренінги для вчителів Київської області. Заняття проходили у нас у форматі вебінарів, на той час, коли був карантин, коли ми не могли збиратися очно. Але у нас також є виїзні заняття, які ми проводимо для вчителів з різних регіонів, і є власне Тренінговий центр у Києві, де ми проводимо навчання для вчителів, які приїжджають до нас.
Окремий напрямок нашої роботи Академія Smart Kids – це виїзні сесії для вчителів у форматі навчання, але трошки неформального. У нас додаються туди спікери, які допомагають вчителям використовувати методики з точки зору психології, ігрові методи – це завжди цікаво. І це об’єднує вчителів у спільноту. Тому що при такому неформальному спілкуванні можна поділитися з колегами своїм досвідом, обмінятися методиками, і отримати для себе корисну інформацію, яка допоможе в роботі.
Наші вчителі пройшли навчання за програмами сертифікації, зокрема Microsoft три роки підряд. Тож у нас працюють вчителі, які мають кваліфікацію відповідно для того, щоб можна було навчати інших вчителів".