(050) 50-50-665 office.rozumnyky@gmail.com
Київ, вул. Січових стрільців 52-д, офіс 408

Вчимося разом з вами та заради вас

Тренінговий центр «Вчительська» активно підтримує концепцію lifelong learning – навчання впродовж всього життя. І починає її впровадження з власних співробітників.

Вас вчитимуть тренери-викладачі, які не шкодять часу та сил на підвищення власної кваліфікації. Вони щороку проходять профільні курси та тренінги, дізнаються про інновації у навчальному процесі, на власному досвіді відчувають, як то воно – вчитись чомусь новому у середньому та поважному віці.  І успішно завершують це навчання!

Доказ тому – чисельні сертифікати, у тому числі, за проходження курсу Microsoft Innovative Educator Trainer три роки поспіль  - з 2017 по 2019 роки, тренінгу «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності» від Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБІП), ННІ післядипломної освіти.

Наші тренери також є володарями сертифікатів за проходження тренінгів «Мистецтво викладання» від КНП «Освітня агенція міста Києва» (Eduhub), «Впровадження інновацій», «Дизайн мислення», «Навчаймо вчитись», «Інструменти критичного мислення», «Наука про навчання», «Наука повсякденного мислення» від компанії Prometheus.

Ось такий кругообіг сертифікатів в навчанні). 

Залишились питання?