(050) 50-50-665 office.rozumnyky@gmail.com
Київ, вул. Січових стрільців 52-д, офіс 408

Використання електронних освітніх ігрових ресурсів у початковій школі (базовий) 6 годин

Використання електронних освітніх ігрових ресурсів у початковій школі (базовий) 6 годин

Знайомство з програмою Edugames від мультимедійного видавництва «Розумники». Edugames - це електронний освітній ресурс, який дозволяє організувати інтерактивне навчання у початковій школі.

В програмі Edugames весь матеріал шкільної програми з математики та української мови для 1-4 класів НУШ, а також  курсу «Я досліджую світ» (1-2 клас) подається у вигляді інтерактивних завдань, пояснень та демонстрацій. Універсальність ресурсу полягає в тому, що його зміст відповідає чинним навчальним програмам і може поєднуватись із будь-яким друкованим підручником, робочим зошитом та методикою викладання.

Програма Edugames має наукове обґрунтування та апробована у педагогічному експерименті всеукраїнського рівня «Розумники» (SmartKids). Програма має гриф  МОНу і схвалена для використання у початковій школі.

Під час тренінгу ви дізнаєтесь про:

- особливості роботи в програмі Edugames: онлайн на сайті edugames.rozumniki.ua або в додатку, встановленому на комп’ютер чи планшет;

- структуру програми та її можливості, типи завдань, систему мотивації, автоматичну перевірку результатів;

- моделі використання ЕОІР, методичні рекомендації та особливості організації освітнього процесу;

- роботу у віртуальному «Кабінеті вчителя», внесення даних для створення та реєстрації віртуального класу;

- можливості програмного середовища «Електронний журнал Edugames» для очного та дистанційного навчання в початковій школі.

Про інтерактив говоритимемо інтерактивно: максимум практики, взаємодії та цікавих завдань під час тренігу. А також приємні бонуси і корисні матеріали для вчителів.

Тренери

Отримати консультаціюЗалишились питання?