(050) 50-50-665 office.rozumnyky@gmail.com
Київ, вул. Січових стрільців 52-д, офіс 408

Ключові виклики освітнього процесу в умовах війни: досвід реагування в проєкті «SmartКids» (Розумники) для початкової школи (6 годин)

Ключові виклики освітнього процесу в умовах війни: досвід реагування в проєкті «SmartКids» (Розумники) для початкової школи (6 годин)

Дводенний онлайн-тренінг із практичними завданнями для самостійного опрацювання. 

Розклад:

28.11.2023 14.30-16.00

29.11.2023 14.30-16.00

Онлайн-трансляція вебінарів розпочнеться згідно програми заходу і буде доступна до перегляду на корпоративній сторінці Facebook "Розумники" https://www.facebook.com/rozumniki24

Теоретична частина тренінгу розкриває ключові виклики освітнього процесу в умовах війни згідно із результатами дослідження якості організації освітнього процесу в умовах війни Державної служби якості освіти України.
Вчителі-практики проєкту «SmartКids» (Розумники) для початкової школи поділяться своїм досвідом реагування на виклики освітнього процесу, організації навчання в умовах воєнного стану, використання електронних освітніх ресурсів і не тільки. Розкажуть про заходи підтримки вчителів проєкту «SmartКids» (Розумники).
Практичний психолог дасть поради щодо психологічної підтримки учасників освітнього процесу, поділиться вправами, що передбачають психологічне розвантаження та врегулювання емоційного стану.
В ході тренінгу використовується програма Edugames, електронний журнал вчителя, дидактично-методичні матеріали «Електронні освітні ігрові ресурси для початкової школи»-«Smart-кейс вчителя», які схвалені до використання в загальноосвітніх навчальних закладах (Лист ДНУ «ІМЗО» МОН України 21.1/12 F 69 від 19.04.2017).

Детальніше - в програмі тренінгу (кнопка завантаження програми - нижче).

Тренінг розрахований на діючих вчителів проєкту «SmartКids» (Розумники), тобто вчителів, які мають активну річну вчительську підписку на ЕОР Edugames.
Після проходження тренінгу учасники зможуть отримати сертифікат встановленого зразка на 6 годин. 

Обов'язковими умовами отримання сертифікату є:

1. Попередня реєстрація (кнопка реєстрації - нижче).
2. Статус діючого вчителя проєкту «SmartКids» (Розумники), тобто наявність активної річної вчительської підписки на ЕОР Edugames.
3. Відвідування всіх навчальних вебінарів та виконання практичних завдань*.
*По завершенні тренінгу потрібно надіслати заповнену гугл-форму із додаванням звітів про виконані практичні завдання (детальну інформацію і посилання на гугл-форму учасники отримають на фінальному вебінарі).

Отримати консультаціюЗалишились питання?